자유게시판

Reduslim

작성자 정보

  • Kyle 작성
  • 작성일

컨텐츠 정보

본문

Uczestnicy badania, którzy planowali ćwiczyć wcześnie w ciągu dnia, reduslim skrzynecka mieli większe szanse na utrzymanie utraty wagi niż ci, którzy zamierzali ćwiczyć późno w ciągu dnia. Chociaż nie skończyli ćwiczyć tak dużo jak grupa, która ćwiczyła przez cały dzień, osoby ćwiczące wcześnie były bardziej skuteczne w utrzymaniu zdrowej wagi w dłuższej perspektywie.

"Naturalne rytmy okołodobowe organizmu mogą odgrywać rolę w tym, dlaczego ludzie, którzy ćwiczą wcześniej w ciągu dnia, odnoszą większe sukcesy w utrzymaniu utraty wagi" - mówi główna autorka badania Shira Teichman, reduslim skrzynecka pracownik naukowy Uniwersytetu Harvarda i Harvard T.H. Chan School of Public Health.

Oznacza to, że ci, Reduslim skrzynecka którzy ćwiczą wcześnie, zazwyczaj lepiej radzą sobie z utrzymaniem zdrowej wagi, a nawet mogą potencjalnie zaobserwować utratę wagi w dłuższym okresie czasu" - mówi. Ale jeśli znajdziesz się ćwiczenia zbyt późno w ciągu dnia, istnieje szansa, że będziesz bardziej podatny na jedzenie i przekąski w nocy.

"Jedno badanie wykazało, reduslim skrzynecka że ci, Reduslim Skrzynecka którzy byli aktywni rano, reduslim skrzynecka również mieli tendencję do jedzenia mniej kalorii i byli mniej skłonni do przekąsek", mówi Teichman. Dzieje się tak dlatego, że wewnętrzny zegar Twojego ciała jest zazwyczaj nieco bardziej na czasie rano, dodaje. Ale jeśli jesteś zmęczony lub zajęty, twoje ciało prawdopodobnie zacznie odczuwać spadek energii w późnych godzinach dziennych, kiedy musisz zacząć działać na wczesne znaki ostrzegawcze (takie jak głód), aby dokonywać lepszych wyborów żywieniowych.

Zdecydowanie zachęcamy Cię do ćwiczeń pięć lub sześć dni w tygodniu, ale o której godzinie?

Dla wielu osób jest to tak proste, jak wcześniejsze wstawanie. Jeśli masz problemy z wyłączeniem tego późnego nawyku nocnego podjadania, możesz rozważyć wykopanie tego awaryjnego wieczoru na siłowni pod koniec tygodnia. Czy masz osobistego trenera, lub po prostu znaleźć kumpla, który pracuje konsekwentnie i spróbować iść w tym samym czasie, na pewno będzie bardziej zmotywowany, aby uzyskać ruch na, jeśli masz partnera w zbrodni.

Badanie Get To Seven Early wykazało również, że ci, którzy ćwiczyli zaraz po przebudzeniu, mieli tendencję do odnoszenia większych sukcesów w utrzymaniu utraty wagi, ale ci, którzy ćwiczyli później w ciągu dnia, mogą być również bardziej skuteczni w utracie wagi w pierwszej kolejności.

Naukowcy odkryli, że uczestnicy, którzy ćwiczyli po przebudzeniu, stracili średnio 6% masy ciała po roku. Ale ci, którzy ćwiczyli później w

관련자료

댓글 0
등록된 댓글이 없습니다.
Total 190,369 / 1 Page
글쓰기
번호
제목
이름
알림 0